Головна| Про нас | Гідравліка LINDE | Контакти

Головна
Про нас
Гідравліка LINDE
Контакти
Про нас

Ідея створення фірми С3-ММ-УКРАЇНА полягала у використанні багаторічного досвіду роботи українських інженерів і наукових працівників у Німеччині для організації плідної співпраці німецьких та українських промислових і сільськогосподарських підприємств, а також університетів.

Стаж роботи співробітників нашої фірми в Німеччині налічує більше 15 років. Це робота в університетах і приватних компаніях Німеччини. Участь у Європейських та німецьких проектах (більше 5 великих проектів). Співпраця з численними промисловими підприємствами та університетами не тільки Німеччини, але і Великобританії, Ірландії, Греції, Італії, США. Один з наших німецьких співзасновників фірма S3 Solutions GmbH. Досвід участі працівників фірми в європейських проектах - понад 25 проектів.

В даний час ми є офіційним представником німецького заводу LINDE Hydraulics в Українї, яка поставляє гідравлічні вироби для сільськогосподарських, дорожньо-транспортних машин зарубіжного виробництва, а також для будь-якої галузі народного господарства, де використовується гідравлічна техніка.

LINDE Hydraulics є всесвітньо відома компанія, що виробляє гідравлічні агрегати, відомі своєю надійністю і охоплюючі практично всі можливі області індустріального застосування. С3-ММ-УКРАЇНА, як офіційний представник LINDE Hydraulics пропонує українським машинобудівним заводам, що виробляють машини з використанням гідравлічної техніки розглянути можливість співпраці з LINDE Hydraulics у спільних проектах зі створення машин на базі гідравліки LINDE. Ми з великим інтересом очікуємо Ваших пропозицій і докладемо максимум зусиль для реалізації таких проектів.

Маючи багаторічний досвід роботи та організації Європейських та німецьких проектів, ми маємо можливість допомагати українським підприємствам і установам знайти в Німеччині надійних партнерів, а також допомогти в організації їх участі у європейських виставках і проектах.


ТОВ С3-ММ-УКРАЇНА® 2007